Półmaratonami wiosna się zaczyna

Autor: zespół redakcyjny

Ledwo co nastała astronomiczna zima, a sezon na  półmaratony wystartował. W ubiegły weekend aż 13 naszych zawodników zmierzyło się z tym dystansem. Wiosenna pogoda sprzyjała szybkiemu bieganiu i kilku naszych zawodników wróciło do domu z nowymi życiówkami na 21,097 km.  Wśród połówkowiczów była też debiutantka –Ewa Ptak, która z liczną reprezentacją NGB biegała w Krakowskim Półmaratonie Marzanny. Na 9 edycji półmaratonu w  Pabianicach również mieliśmy swoich zawodników. Na klasycznym dystansie dyszki w Kędzierzynie Koźlu wystartowało biegające małżeństwo:  Justyna i Leszek. Oboje zajęli miejsca na podium – Justyna znakomicie pobiegła i zajęła pierwsze miejsce open  kobiet. Leszek zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników NGB!