W sztafecie i solo

Autor: zespół redakcyjny

6  kwietnia zawodniczki i zawodnicy NGB licznie uczestniczyli w 11. edycji  Biegu  Częstochowskiego, organizowanego przez klub Zabiegani. Na starcie stanęło 15 reprezentantów klubu, w tym 3 pacemakerów : Darek Lubosz i Artur Pelikan powadzili uczestników na czas 40 minut, a Witek Jędryszczak pomagał złamać czas 45 minut. Nasz koleżanka Edyta Jędryka wywalczyła 3 miejsce kobiet w rozgrywanej w czasie biegu klasyfikacji Mistrzostw Polski Budowlanych i Architektów.
7 kwietnia w Łodzi, w ramach DOZ Maratonu, Łódź Leszek Paszkiewicz uczestniczył w konkurencji sztafetowej Ekiden Sztafety. Cały dystans maratoński podzielony został na 6 odcinków, każdy z uczestników sztafety przebiegał swój wyznaczony etap.  Leszek przebiegł zmianę licząca 10 km
w czasie 38:13. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników NGB!